Sint

Shitet nga: Blerim 19 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
E shes ose ndërroj sintin I30, punon mirë në përjashtim të oktaves se fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim