Triton extreme

Shitet nga: Zxx 10 Pri 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes extremin ne gjendije shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim