instrumente muzikore

Shitet nga: muzikant 06 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg prophecy triton clasic me ngjyra terc etj.
Hohner pk80
Technics kn2000
mikseta dynacord power mode 1600
yamaha kx5 me dorze
zeck 1600 stereo power amp 2x600 wat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim