korg pa 1x

Shitet nga: korg pa 1x 02 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim