max ne shitje 900 wat,,

Shitet nga: max 05 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
mikseta max 900 wati
per live music,,
per dj music extra,
viber +37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim