muzik per karr

Shitet nga: Besnik 07 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes muziken per kerr Muzika asht e mire 1 bass 1200w 2teseja ka 1500 orgjinal pioner dhe dy zmadhuse ka 1200. baj ndrim me naj tel apo naj motorr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim