pa3

Shitet nga: xx 13 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes pa3 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim