shiten paisje muzikore

Shitet nga: Korg 23 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg triton lee violina roland d-70 slev zeck me marveshje mundesi edhe ndrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim