u shit flm merrjep

Shitet nga: Juzi sound 09 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
U shit f.l.m merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim