BEHRINGER C3 MIKROFON PER STUDIO

Shitet nga: besnik 02 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
BEHRINGER C3 MIKROFON PER STUDIO NE GJENDJE TE REGULLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim