2 boxa dynacord F150

Shitet nga: agim 13 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 boxa f 150 2x 400/800 te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim