2 crossover EV

Shitet nga: xhumret 07 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 SKRETNICA Electrovoice 400 ( 800 watt 1.8 kHz breakfunction original 100% photo me viber 044107703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim