2 kutija per subwofer iri,,

Shitet nga: zvuq,, 04 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
kutijat per bas binat shum lir,,,
me mareveshje
viber+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim