3 Miktofona pa kabell

Shitet nga: besnik 01 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 3 Miktofona pa kabell
ne gjendje te regullt
1.max
2.systems
3.style line
ne gjendje te regullt
baj ndrim nvaret prej senit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim