6 boxaWHAREFEDALE Titan 15

Shitet nga: aziz 23 Jan 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
6 boxa titan Wharefedale 15 400 watt rms rated 800 watt gjendje shkelqueshme pa kurfar problem prodhim ANGLEZE 1250 E 6 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim