BEHRINGER CX 3400 CROSSOVER

Shitet nga: besnik 13 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
BEHRINGER CX 3400 CROSSOVER E RE PA PERDOR ME PAKET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim