DJ

Shitet nga: tali 28 Tet 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
dj per dasma kanagjegj syneti zjafete e qdo ahengj familjar me dj talin dote jeni shum te knaqur ju falemderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim