DY BASS BINA 18 INCH

Shitet nga: VOXX 10 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
DY BASS BINA DYNACORD F 18 TE REJA 2 copa 190 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim