DYNACORD F 150

Shitet nga: dzumtet 08 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dy boxa F 150 2X400/800 watt te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim