Dj luta

Shitet nga: Dj luta 17 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dj luta ju ofron muzik te te gjitha llojeve..kemi pervoj pune si ne qytet gjithashtu edhe ne fshat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim