Djponi

Shitet nga: Shqipron 21 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet komplet teknika per dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim