Dy boxa RCF shpraz

Shitet nga: imet 03 Pri 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Boxat jan PER 12 inch + horne te reja shpraz 2 copa 120 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim