EMINENCE kappa LF 2 me MRVSH

Shitet nga: voxxx 30 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 copa drivera 15 inch USA 2X 600 watt rms 2x1200 watt peak 8 0hm perdor ne gjendje mire fizike edhe technike edh dy horna FOSTEX PER BOXAT dynacord chorus line 15*3 gjendje perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim