KUTIJAT PER BAS BINAT PER 15 inq,,600w1200w

Shitet nga: zvoqnika 06 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 copat,,KUTIJA PER BAS BINAT ERE,,
per,,dinakord,,rcf,,yamaha,,eminence,,mitsuba,,
kutijat ensht per pespletshe,,400,500 600w1200w,,,
shum lir,,,per informata,,
viber+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim