MAX..900 WATI,,,

Shitet nga: MAX 18 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 HER KA 450 WATI 900 WATI,,
MIKSETA ENSHT IRI,,
per DJ per LIVE,,,,
VIBER,,,+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim