MIKSET MAX,900 WATI,ME EFEKTIT,,

Shitet nga: max 04 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikset mush 4 boksat pa problem,
per DJ,,tip top,,,
viber+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim