MKSETA ERE 900 WATI PER DJ,,,EXTRA,,,

Shitet nga: music 24 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
450+450 WAT PUNO ME 4 BOKSAT PA PRBLEM
FUQI 900 WATI MIKSET ENSHT TIP TOP,,
PER,,,,DJ,,,,
PER,,,LIVE,,,
ME MAREVESHJE
VIBER +37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim