Mikset ne shitje MAX,,900 wati,,

Shitet nga: max 12 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
max mikset 900 vati extra pa defekt punon tip top,,shum,shum pak perdor,,foto,
qmimin,,350,ero,,
me mareveshje,,
mikset per dj,extra,,ensht,,
viber +37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim