Miksete

Shitet nga: Veni 13 Dhj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikseta eshte ne gjendje shum te mir ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim