Mikseten EURODESK

Shitet nga: Lirim 05 Krr 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   280 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten ERODESK PER MA SHUM shiko fotot .kon.viber +38649635631 baj ndrim me tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim