Mixer soundcraft fx16

Shitet nga: adnan kryeziu 06 Sht 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
16 mono kanal, her kanal için insert girişi, 3 AUX, 4 stereo return, Lexicon dual effect, +48 Phantom özelliği, 2 sub group özelliği.
26 inputs as standard
16 mono channels with high quality UltraMic™ pre-amps
4 stereo returns
4-bus architecture, with sub-group routable to mix
Built-in Lexicon dual effects processor
Direct outputs for multitrack recording individually switchable for pre-post-fade operation
Inserts on all mono channels
Inserts on stereo mix bus
3-band 'British' EQ with swept mid-band
Stereo 18dB/octave 100Hz high-pass filter to cut stage rumble
+48V phantom power
Channel Mute control
10-segment tri-coloured metering
Two sub-group outputs
Separate mono sum output

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim