PERFORCUES BEHRINGER EP4000 WAT

Shitet nga: besnik 22 Gsh 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
PERFORCUES BEHRINGER EP4000
4000WAT 2 X 2000W 2 OHM
I RI NE GJENDJE TEREGULLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim