Paraqall 1000watt

Shitet nga: petrit morina 20 Mar 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes paraqallen ne gjendje te rregull 1000watt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim