Pioner

Shitet nga: Talent 14 Sht 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Urgjent shiten per me shum kotakto ne tel 049 616 522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim