Pojaqall

Shitet nga: Edmond 18 Pri 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Ne gjendie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim