STUDIO Paisje - Kartel e zanit M Audio

Shitet nga: M Audio 09 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes kartelen e zanit M Audio delta 410 me te gjitha kabllat percjellse.
Eshte ne gjendje te tregullt.
2 hyrje 8 dalje, + SPDIF

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim