Sllev

Shitet nga: Crown 21 Nën 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Pershendetje te intersuar shes Sllevin ne gjendje perfekte Crown Xls 202 Poweramp mujm te kotaktojm ne viber 0037744291431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim