Subofer

Shitet nga: Artan 12 Gsh 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes suboferin 400w,ne gjendje tmir
Qmimi 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim