Subwoofera 680W & 250w

Shitet nga: flor 12 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes 2 subwoofera bass 680w prodhım amerıkan ndersa tjetrı 250w qe te dyt jan shum te mır po ashtu basın e kan te madh , baj edhe ndrrım nese me konvenon nr vajber +38649731756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim