Zeck 2 sistem

Shitet nga: Peavey 13 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten ose ndrrohen ndrrim vetem me telefon ndonje telefon ne vler te ktyne samsung s4 .s5 , s6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim