Zerim

Shitet nga: tali 05 Gsh 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
jan ne gjendje e regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim