berdynamic me 4 mic dhe 4 badypeac

Shitet nga: joti 20 Mar 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes valor berdynamic shum cilsor .nje aparat me 4 badypeac dhe 4 mic .mund te perdoren dhe per instrumenta si wuales esht i testuar dhe ka nje cilsi prefekt.un rri ne tiran.poer nqs se jeni vertet te interesuar un u sjell dhe ne prizren.flm.nr vibe.r 00355692439966
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim