dinakord kopi,,

Shitet nga: vasi 13 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
mikser,900wati me efektit dze 4 copa zvucnikat 450w900watikappa eminence veq kush pokupton shka enshte zvucnik marke e amerikanit shum sum mir veq ni zvucnik eminence enshte 120 ero iri zvucnikat une ekom punu vet,,per informata,, 044139117,,mundeni me provu te shpija jem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim