dj tali

Shitet nga: tali 20 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
dot jeni te kenaqur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim