dy RCF shpraz te reja

Shitet nga: voxx 31 Jan 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
12 inch dy copa 160e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim