dy bassbina DYNACORD me mrvsh

Shitet nga: voxx 24 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
bassbina te reja 15 inch 600 wat 1000 watt peak me mrvsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim