dy boxa EV TE REJA

Shitet nga: VOX 18 Dhj 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2BOXA EV 400/800 WAT 12 INCH TE REJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim