kerkoj studio muzikore

Shitet nga: arberi 21 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Kerkoj studio muzikore te jete ne gjendje te mire ose mundi permes viber 37745637518 flmm shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim