mikser kopija dinakord,,max,,,pover mate 900,,wati

Shitet nga: max 17 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
mikset iri,,me kapak,,
900 wati 450+450,wati
me efektit,
per DJ punon 4 boksat pa problem,,
VIBER,,,+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim