mikset,,450,,450,,900,,wat,,,

Shitet nga: leni 05 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
per,,DJ,,MIKSET,,900,,WATTI,
MIKSET ENSHT ERE,,
MEMAREVESHJE,,044417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim